| cosmincoco a întrebat:

vreau sa-mi fac si eu un abonament la digi mobil... si as vrea sa stiu cat costa un telefon la ei vreau un x1 soul si nu stiu cam cat m-ar ajunge 1 au niste preturi acolo da nu prea le inteleg cum vine... http://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile
cine ma poate ajuta dau fundita

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce este atata de greu? Pretul este 1079 lei daca-l platesti tot.
Daca-l platesti in rate platesti un avans functie de grila tarifara a abonamentului tau. Dai un avans si apoi cate o rata de valoarea scrisa acolo, astfel:
Daca te inscrii in grila tarifara unu: dai avans 330 lei si apoi 252 lei daca-l platesti in 3 rate.

| viotedy a răspuns:

Daca n-ai cablu+net de la ei platesti 650 la inceput+36 /luna timp de un an.