| laurentiu345345234 a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon din ce am vazut eu m-am gandit la Samsung galaxy note 3 vreua sa-mi dati si mie un sfat cei care aveti telefonul ati avut daca sunteti multimiti daca merita bani sau alt telefon mai bun decat galaxy...

Răspuns Câştigător
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Galaxy Note 3 are un ecran de exceptie, cel mai performant cip dupa piata la ora actuala si un design foarte reusit. Merita toti banii.

http://www.lumeadigitala.ro/samsung-galaxy-note-10-1-2014-Note-3

2 răspunsuri:
| alexmarian08 a răspuns:

Eu sunt de parere ca galaxy note 3 e unu dintre cele mai bune telefoane.

| Dragos707 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung galaxy note 3 e un telefon excelent. E foarte bun din toate punctele de vedere. Parerea mea sa ti-l iei pe asta big grin