| Lumy a întrebat:

Merita cumparat telefonul nokia x6? Sunteti multimiti de el?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu niciodata nu aleg un Nokia deoarece nu imi place marca aia depinde de tine ce iti place, si pun pariu ca mie orice telefon mobil nu conteaza marca imi dureaza mai mult de 5 ani. Pentru ca stiu sa ingrijesc un obiect nu toata ziua butonand acolo.

| ellakiss0411 a răspuns:

Da merita cumparat ...am si eu la fel. Este un telefon din generatia Xseries...iti voi spune cate ceva:
Are reteaua 3G HSDPA 900 / 2100
Are soneriile Polyphonic, MP3
Are bluetooth v2.0 cu A2DP
Are video player WMV/RV/MP4/3GP
Are java MIDP 2.0
Are jocurile
Spore, D Mix Tour, Asphalt4 + downloadable
TV-out
- Voice command/dial
Document viewer (Word, Excel, PowerPoint)
T9
Photo editor
Are Music Play pana la 35 de ore Cu placere