| 555ALX a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un lucru. E ok sa cumpar de le cineva un Iphone 5s schimbat pe garantie? E mai bine sa cumpar acest refurbished decat alt iphone sh? Tin sa mentionez ca aceasta persoana schimba telefonul pentru a mi-l da mie, deoarece eu caut un Iphone impecabil.Telefoanele refurbished vin resigilate sau desfacute? Dau funda pentru cel mai explicit raspuns!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Refurbished nu este acelasi lucru cu second! Marfa refurbished trece prin niste teste! Marfa second, e aia care iti apartine si o pui tu pe OLX ca vrei sa o vinzi!