| Pietricel a întrebat:

vreau si eu niste stări pt WhatsApp. raspunsul cu cele mai multe are funda.

Răspuns Câştigător
| InnocentSins a răspuns:

Cel mai bine ar fi să te gândești tu la o anumită stare, este destul de trist să îți lași stările dictate de alții sau să îți folosețti starea sufletească pentru a fi cool sau a impresiona. Mult noroc!

1 răspuns:
| JustSomeone001 a răspuns:

Buna! Sincer, sunt de acord cu InnocentSins. Nu am multi prieteni, poate ca gresec eu, dar o stare inspirata din ideea altcuiva ar fi ceva neoriginal, plictisitor, nepotrivit. Eu te sfatuiesc sa scrii ce vrei tu sa scrii nu ce crede altcineva ca ar fi bine. Si oricum, prietenilor tai nu cred ca o sa le pese prea mult de starea ta de pe WhatsApp...