| LoLMon a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri tari cu masini pentru Samsung galaxy fit!

Răspuns Câştigător
| Băă_L_Cosmin_1984 a răspuns:

Salut! si eu am Samsung galaxy fit si uite ce jocuri am eu:hill climb racing(e foartee tare,am hack la el de bani infiniti),bmx boy(e destul de tare),fruit ninja(e foarte misto,trebuie sa tai fructe si multe altele),angry gran run(e ca un fel de temple run doar ca este cu o baba),subway surfers(e cel mai misto joc,seamana cu temple run doar ca are grafica mai super si multe altele), Steinkraft(e ca un fel de minecraft, grafica dementiala), zombie dash(frumos joc!), pes 2012(e cu footbal are grafica misto si are multe echipe, controale foarte bune), escape(este cu un om care fuge de niste oameni e ca un gen de temple run)Cam atat! Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| karaoski a răspuns:

Pai sunt destul de multe.Iti dau o lista cu top 5 pentru. mine.
1.hill climb racing
2. drag racing
3. drag racing 4X4
4.need for speed most wanted
5.asphalt 7