| Florynush22 a întrebat:

Salut tu. Am o problema la telefon un Samsung s4.am restant telefonul și când vreau sa mă conectez la Google play îmi zice ( A apărut o problema la comunicarea cu serverele Google

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin restant?

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai "RESTANT telefonul", inseamna ca n-ai platit. Deci ti-i deconectat si internetul.

| Florynush22 explică:

Îmi cer scuze greșeala mea.am vrut sa zic ca am resetat telefonul la setările din fabrica și când vreau sa mă conectez la Google play îmi zice ca. A apărut o problema la comunicarea cu serverele Google. Încercați mai tarziu