| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am achizitionat acum nu de mult un telefon iphone4S, la instalarea telefonului a trebuit sa creez un cont Apple(icloud) din nefericire pentru mine cand m-am inregistrat am pus un alt email( de exemplu emailul meu se termina cu numerele 10 dar eu din greseala am pus 19)Iar pe urma parola cand am vrut sa ma loghez nu a mers... imi sunea ca parola este incorecta(LA CONECTAREA ICLOUD) am vazut pe internet ca multi isi resetau telefoanele in astfel de cazuri(resetare ca in fabrica) dar eu cand am vrut sa il resetez imi cerea sa ma autentific cu contul icloud la care nu ii mai stiu nici parola, iar emailul nu este unul bun, am incercat varianta cu intrebarile de securitate, data nasterii a fost buna, dar o intrebare din varianta a doua nu o mai stiu(iar acum mi-a fost blocata incercarea de resetare a parolei pe acel cont pentru opt ore, vreau si eu niste sugestii ce sa fac, se mai poate recupera, sau ceva de genul.
Am incercat sa il resetez si prin cablul de date cu ajutorul programului iTunes dar nu merge nici asa.
spun iarasi nu mai stiu parola, emailul am pus unul gresit. Deci ce sa fac?
DAU FUNDA!
MULTUMESC CELUI CARE MA AJUTA ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Foarte rau ai facut. Datele se completeaza cu atentie maxima. Nu ai ce sa faci, eventual sa suni la ei: Romania

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Intra pe Apple support

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/