| Drxx_Mihai_1990 a întrebat:

Salut tuturor! Am un UTOK Q40 si are Android de 4.4.2 si vreau sa mi-l maresc la 5.0.....stie cineva? dar am intrat in >setaridespre >telefondar nu are actualizare software... ce sa fac ma puteti ajuta cu ceva? Multumesc

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica aici: http://www.utok.com/software

Bula
| Bula a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului (sectiunea Support) si vezi ce versiune sunt sprijinite de ei.
Nu incerca sa bagi alta versiune, ne-sprijinita, deoarece risti sa nu mai functioneze cu ea, uar softul actual este greu ai costisitor de restabilit.

| StefanNicusor12 a răspuns:

Descarca Kies in calculator si vezi ca o sa detecteze automat versiunea androidului, daca exista alta mai noua o sa iti ceara aprobare sa se descarce. Funda?

| GdX a răspuns (pentru StefanNicusor12):

Kies este doar pentru Samsung.

| Drxx_Mihai_1990 explică (pentru GdX):

Stiu