| Ciubotaru_Ciprian_1999 a întrebat:

Voi astea care folositi Facebook, va apăr Postari Sugerate și videoclipuri Sugerate de la pagini?

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, la toti ne apar acele lucruri deoarece sunt sponsorizate, nu apar la toti, apar doar unde au fost platite ca sa apara, gen daca ai platit sa apara doar in Romania o sa-ti apara doar in Romania, daca eu sunt in alta tara mie nu o sa-mi apara acele reclame, cred ca se pot sponsoriza si in toata lumea, asta nu stiu sigur.