| catalinCata92 a întrebat:

Salut, vrea sa imi achiziționez un telefon nou, sunt curios cu ce ma sfatuiti pentru s6 si s6 edge care sunt mai bune. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nici unul ca e Samsung. Na aici ceva ce bate pe s6: https://oneplus.net/ro/3

| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Iti zic sa mai strangi pana la s7 edge, am acest telefon si iti zic nu e nici un lag, nu e nici o problema, updateuri multe. Daca vrei s6 atunci edge, nu e cum toti zic ca apesi din greseala sau cv de genu, are o baterie mai mare, si se arata mai fain, tias propune gold sau black, dar si verdele se vede bine