| Rusu_Viorel_1985 a întrebat:

Vreau o tableta (Samsung Galaxy Tab 3) si nu stiu cum sa-mi conving parintii sa-mi ia una. Costa 1799 RON.

8 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Cu totii vrem mai.laughing Faza e ca parintii tai au nevoie de acei bani sa te ingrijeasca. Roaga`i sa inceapa sa stranga bani pentru una. i pana atunci las` ca nu mori la pc.batting eyelashes

| Rusu_Viorel_1985 explică (pentru Nutemaiholba):

Bani au, dar nu sunt de acord sa-mi ia una nu stiu de ce. Ei nu se pricep la chestii de astea. Mi-ar folosi, acum am doar un PC vechi si un Samsung GT-S5380D Wave Y (cu OS bada 2.0).

| ClaudiuStar a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca sunt multi bani si ii au nevoie ..Incearca sa iti cumperi alta mai ieftina.

| Rusu_Viorel_1985 explică (pentru ClaudiuStar):

Ai raspuns cam tarziu. Mia-am luat chiar una mai buna de 2500 RON. Uita-te la celelalte intrebari ale mele poate iei vreo funda.

| Alexandru123Moraru a răspuns:

Pai spune-le ca o sa inveti mai bine, o sa asculti de ei, etc...(Daca ai 18 ani si lucrezi spune-le ca o sa le dai bani inapoi)

| Rusu_Viorel_1985 explică (pentru Alexandru123Moraru):

La scoala nu am probleme. Am fost premiant in fiecare an.

| h3llangel a răspuns:

Incearca sa gasesti una second...cel putin nu din magazin ca atunci ar fi o idee mai ieftina si probabil ar privi altfel situatia

| Rusu_Viorel_1985 explică (pentru h3llangel):

Nu sunt de acord cu lucrurile second, dar mersi oricum.