| MariusFlorin27 a întrebat:

Vreau sa aflu si eu opinia voastra dintre telefonul mobil Samsung I9100 Galaxy S II si Samsung i9105 Galaxy S II Plus. Adica, daca il alegeti pe unul, de ce nu-l alegeti pe celalalt. Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| AndyDragu a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu nu stiu ce sa ma hotarasc

| xXSpikeXx a răspuns:

Ti-as recomanda Samsung I9100 Galaxy S II deoarece este putin mai performant decat i9105 eu am aceasta parere dar alti se uita numai pentru aspect depinde de bugetul tau si cum vrei sa il folosesti bafta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC, aş alege Samsung Galaxy S2 I9100, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......05_167.php

Toate cele bune.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru AndyDragu):

Bună!

Vezi răspunsul pe care i l-am dat ( mai sus ) lui @MariusFlorin27.

Toate cele bune.