| Tramadol a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon pana in 900 de lei, de buget deci. Ma intereseaza mai mult autonomia, il voi folosi pentru muzica si citit, avand cursurile in format digital. Ca si sistem, un Android curat, cat mai aproape de stock, fiind mai fluid si economic. Stiu ca au aparut cele cu Android One, am consultat multe oferte, dar ma intereseaza si parerea utilizatorilor. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Sincer, daca vrei doar pentru autonomie iti recomand un A5 2016. Gasesti unul lejer la mana a doua, iar ai teme destule pe Samsung store cu androidul nemodificat. Eu unul am j3 2016, care e mult sub a5 2016, si pot zice ca ma tine bateria undeva la 7/8ore full use. Pe a5 2016 ai si mod de economisire inteligenta a bateriei(iti reduce doar perfomanta procesorului, doar atat, dar nu vei simti diferenta, doar in jocuri cate il solicita).

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune la bugetul tău încă 99 lei și-l iei pe j7 - ar fi păcat să nu o faci. Uite aici:
https://m.emag.ro/......D34B4KBBM/

| Brigi_Salanki_1993 a răspuns:

Huawei p9 lite, nu l-as schimba cu alt telefon!

| Stefy226 a răspuns:

Vă recomand J5 2016-2017!

| Stefy226 a răspuns:

Vă recomand J5 2016/2017