| ionutpchforever a întrebat:

Salut vreau să-mi achizitionez si eu un iphone 6 replica, puteti sa-mi lasati si mie cateva linkuri de unde pot cumpara?
Sau daca vinde/schimba cineva.
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Iti zic sa nu iti cumperi am regretat acum 1 an si jumate as zicc and am cumparat un galaxy s4 replica era praff nu aveai ce face cu el camera de 2 cred sau mai putin si nici macar android nu avea mai bine iti iei un iphone 5 sau 5s cu banii aia de replica eu doar iti zic sa te asigur.

1 răspuns: