| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti'mi si mie se merita sa-mi iau un Iphone 5 replica? nu am mari pretentii de la el, tot ce vreau e sa mearga ambele simuri, camera foto si java sa mai pot baga niste jocuri. Se merita sa achizitionez acest telefon? daca puteti sa'mi si spune'ti ce merge la el ce nu merge?

3 răspunsuri:
| YoAlLeKcS a răspuns:

Mai bine iti iei alt telefon bun si original decat o replica proasta crede-ma ca se strica repede nu's bune deloc

| tpuraspundetuturor a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Vreau mai multe detalii ce merge la el si ce nu... stiu ca o replica nu se ridica la cel original, dar eu vreau mai mult pentru aspect si strictul necesar sa vorbesc la telefon

| YoAlLeKcS a răspuns (pentru tpuraspundetuturor):

Asa zic eu ca cam cat dai pe ala mai bine dai la fel si iei unul original si bun