| eXit96 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cu 11 milioane maxim. Am gasit la cosmote iPhone 4s cu 10 milioane. Stiti altul mai bun in pretul asta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Chiar nu se mai merita in ziua de astazi sa achizitionezi un 4s. Trebuie sa fi nebun sa faci chestia asta. Uita-te ca s-a ajuns deja la 6+, si vor pune accentul foarte mult pe astea. Eu iti recomand un android, un telefon foarte ok, hardware asemanator xperia z2, note3 : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt multe telefoane mai bune la pretul acesta...cateva exemple: LG G2 Mini, S3 Neo, Motorola Moto G, Lenovo A859...etc.

| eXit96 explică (pentru Jipa95):

Am luat un S4 Black Edition la abonament. Mersi oricum