| zE3nMV a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar chiar nu pot sa-mi dau seama care merita mai mult dintre acestea : Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3 NEO sau HTC ONE. M-am intreresat, am primit si sfaturi de la prieteni dar toate erau diferite. Unii spuneu ca HTC, altii s4. Vreau sa stiu care merita mai mult si de ce!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Htc sa chisa pe Samsung! Iar modelul one de care zici tu e mult mai performant ca un s4 din punct de vedere al procesorului al ecranului al rezistentei la socuri