| Stefaneanu a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un telefon insa nu stiu de care... pana in 900 ron, eu m-am gandit la Prestigio 5044 si vonino ego qs. Am aflat ca vonino e slab, ii crapa ecranul despre prestigio nu am auzit nimic de rau numai bine. Daca aveti alte propunerii sau daca aveti unul dintre aceste telefoane sau altele, sa-mi ziceti! Multumesc

4 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Iati S3 mini, pe altex.ro e fix 900 ron.Sau un Samsung Galaxy Trend Lite, e aproape 600Ron.Sau unul Allview

| Stefaneanu explică (pentru Bizzle):

Galaxy ala trend e foarte, foarte slab, procesor 1Ghz single core, 480x800 pizeli si camera 3 mp mai bine raman la galaxy mini al meu.

| Stefaneanu explică:

Nu imi place galaxy trend e nasol, e putin mai bun ca mini al meu.

| Bizzle a răspuns (pentru Stefaneanu):

Sau incearca Samsung galaxy chat b5330