| Den1470 a întrebat:

vreau sa achizitionez telefonul Samsung S5611 si am o nelamurire.Am auzit ca,pentru a avea lanterna(blitz) trebuie sa instalezi nu stiu ce aplicatie,si la multe telefoane nu merge.Voi ce ziceti,ce parere aveti?
P.S:Telefonul este pentru tata,si el vrea neaparat sa aiba lanterna,si in acelasi timp nu ceva foarte complicat, asa ca m-am gandit ca ii bun acest telefon

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ce sa instalezi? laughing Nu trebuie instalat nimic. Am avut si eu ceva asemanator sigur ai vreo aplicatie de unde aprinzi lanterna.

| Silent3025 a răspuns:

La Samsung S5610 mergea blitul ca si lanterna, (S5610 e o versiune mai veche care difera foarte putin fata de Samsung S5611). Samsung S5611 are blit insa nu functioneaza ca si lanterna. Aplicatii e posibil sa existe insa eu am cautat luni intregi si nu am gasit niciuna sa functioneze.Parerea mea orienteaza-te catre un alt telefon daca vrei neaparat lanterna.