| Cojocaru_Andrei_1990 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un telefon {touch scream,sa mearge jocuri gen subway surf pe el si nu conteaza ce firma e, am buget 400-500 lei, wifi } recomandatimi telefoane Funda!

1 răspuns:
| Dante_Dante_1905 a răspuns:

1. Te-as sfatui in primul rand sa mai inveti gramatica pentru ca o sa iti fie foarte greu in viata fara ia.
2. Un telefon bun ar fi Samsung galaxy young, daca vrei ceva asemanator, dispalyul un pic mai mare, Orange zali dar nu cred ca il mai gasesti deoarece Orange a inchis oferta...