| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa-mi schimb telefonul si ma gandeam la Samsung galaxy y dar dupa am vazut Samsung galaxy young duos si am zis ca e mai smecher, insa eu nu vreau dual sim, ca debea folosesc o cartela dar imi place young duos cum arata si ca e un pic mai mare ca y deci care sa mi-l iau?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Dacă aş fi în locul tău, aş alege Samsung Galaxy Young Duos fiindcă are un design mai reuşit, mai mare.
Telefonul funcţionează şi cu o cartelă ca şi cum nu ar avea.Nu ai de ce să îţi faci probleme!

3 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Din cele alese de tine Young Duos.
Dar eu ti-as recomanda: http://www.emag.ro/......EWG97BBBM/
:))

| Melli a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung Galaxy Young e mai bun.

| Alex_Manuta_1987 a răspuns:

Young duos este mai bun nu conteaza ca are dual sim