| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa stiu care telefon este mai bun si pe care l-ati alege si din ce motiv dintre telefoanele urmatoare: Samsung galaxy core 4g si Lenovo S60?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo S60, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6099&idPhone2=7214

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincer as alege Samsung, am mai multa incredere in firma asta, plus ca stiu telefonul si e foarte ok

| TheCosmin02 a răspuns:

Samsung 100% leonvo e o "prostie" care nu face lucrurile doar sa para f tari dar nu prea e asa