| CastiCuMicrofon a întrebat:

vreau sa stiu ce telefon imi recomandati dintr iPhone 3gs si Samsung Galaxy Ace.

Vreau opinii despre fiecare (avantaje si dezavantaje) daca se poate.

4 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

In acea situatie iPhone-ul ar fi mai bun...nu iti pot da avantaje/dezavantaje dar asa cred eu.Bafta

| CastiCuMicrofon explică:

Eu vreau sa iau unul dintrea acestea pentru a ma uita pe vplay, deseneanime.ro si animekage la filme si anime. Alte site-uri nu ma intereseaza sa mearga.

| PanzerOne a răspuns:

Samsung galaxy ace e destul de bun. In primul rand scoate niste poze excelente si are blit(in timp ce 3gs nu are).In al doilea rand e mai frumos decat 3gs. Iphoneul are camera de 3.15 megapixeli, procesor mai mic(600 mhz), e fabricat in 2009( Ace e din 2011). Deci eu iti recomand Samsung Galaxy Ace!

| Raspundd a răspuns:

Samsung galaxy ace, nu are dezavantaje, este un telefon foarte bun! Pe cand iPhone 3gs daca l-ai scapat din greseala, nu mai poate fi folosit! Succes, sa faci o alegere corecta! Funda?