| Ghiorlan_Eduard_1996 a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista o aplicate care sa poata dubla userii unui telefon
Am Huawei p10 lite si vreau neaparat sa fac rost de o aplicatie de genul... Unde am vazut asta? Pe vechiul meu telefon ( Allview p6 life ) era o optiune prin setări care pastra toate aplicatiile intacte dar in schimb iti lasa telefonul ca nou ( Ceva genul... Puteai sa iei 2 steam guard uri fara probleme )

1 răspuns:
| TheRealFantasy a răspuns:

Te referi la HighCare?

Oricum, poate fi pus din setari, de la Users (poti cauta in search bar la setari "users"), dar nu stiu daca asta cauti.