| mustar a întrebat:

Salut, vreau sa stiu daca pot folosi jocuri si aplicatii (gen Temple run, Pou, etc.) pe Samsung B5330 Galaxy Chat
funda big grin

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Poti instala orice joc doresti din Magazinul Play, mai ales ca Chat-ul are procesor de 800mhz, si nu-ti va creea probleme.Singurul joc la care am dubii ca s-ar putea sa-ti mearga este FIFA 14.

| Sylvye a răspuns:

Dap, poti face asta happy Desi e ecranul cam mic, deci s-ar putea sa te enerveze la Temple run de exemplu, dar poti instala aproape orice aplicatie.