| marianpredoi a întrebat:

vreau si eu pareri despre Iphone 3G si daca merge aplicatia talking tom cat pe el.dau fundita

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Iphone 3gs? telefon antic ce naiba credeam ca am evoluat si noi ca societate, in materie de dotarii iphone 3gs sta mai prost ca telefonul meu care l-am cumparat acum cu 650 lei, nu imi pasa ce au zis altii eu doar atat iti spun nu vei fii multumit de el, iti garantez asta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar asa cum zic toti.are o versiune veche fata de celelalte iphonuri. aplicatia s-ar putea sa fie pentru versiune mai noua.s-ar putea sa nu mai poti sa descarci aceasta aplicatie.

| InsertName a răspuns:

Da,merge.Am avut si eu si nu prea ai ce face cu el, aplicatii putine pentru versiunea telefonului..nu merge mai mult de 4.2.Telefonul e si vechi, nu ai ce sa ceri de la el.

| SuperChocoCherry a răspuns:

Merge foarte bine si aplicatia talking tom la fel happy
nu merge instagramul si whatsapp, dar in rest merg destul de multe aplicatii si telefonul e foarte bun.

| elenushcris15 a răspuns:

Da merge f bine

| elenushcris15 a răspuns:

Este un telefon bun eu am de un an de zile si sunt multumita ..merge ok am si multe jocuri.

| elenushcris15 a răspuns:

Funda?