| Dany99 a întrebat:

Salut vreau si eu sa imi cumpar un telefon si nu stiu de care, imi puteti recomanda unul sa aiba android aplicatii interesante si camera foto mare?

Răspuns Câştigător
| wLt a răspuns:

Daca ai bani, iti recomand HTC One X.
Filmeaza HD, face poze HD
Are android.
Daca ai macar 700 lei iti recomand
Samsung galaxy mini 2, dar nu prea scoate poze excelente, sper ca te-am ajuta-t, bafta!

4 răspunsuri:
| Crystycoolboy20 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 sau Orange Passadena nu este cine stie ce telefon dar are android pozeaza ok si se aude destul de calumea.Suporta 68 de GB la card. Poti sa il iei doar la abonament. Sper ca te-am ajutat.

| alecs245 a răspuns:

Buna,sau ai putea sa te uiti la un Samsung Galaxy SII second

| urth a răspuns:

Galaxy s2 stie dual core stie 1 gb ram ecran mare ai tot ceti trebuie la el design frumos

| TestPetrut a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy ace, Lg optimus l5, l3, l7, l9winking