| florinnichita a întrebat:

Salut vreau si eu sa imi iau un telefon pe la 400 lei second hand si as vrea unul touchscreen pe la diagonala de 3.7 -4.0 " inch
Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Sa moara fanii mei..nu am auzit de iphone 3, de sonny ericsson xperia, de galaxy sau de xpres, si nu stiam ca x6-le are ecran de 4'' ..ma rog
La 400 ron ai putea sa iti iei un Milestone / Milestone 2, un L5, Xperia X10.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele şi preţuri la linkul :
http://www.okazii.ro/......hones.html

Toate cele bune.

| JulyStorm a răspuns:

Samsung Galaxy
HTC HD7

| dulgherunicu a răspuns:

Nokiax6

| Tzutzy09 a răspuns:

Iphone 3?thinking e si frumos dupa parerea mea

| aleeeeeex a răspuns:

Salut. Eu iti recomand iphone 3g.

| Anonym7 a răspuns:

Sti nu trebuie neaparat sa fie second hand poti asa iti iei un Samsung bun sau un Nokia xpres music

| ExpectUs5November a răspuns:

Sonny Ericsson Xperia