| JeanMocaneluHD a întrebat:

Vreu sa-mi achizitionez un smartphone Huawei Mate 10 lite. Se merita sa dau bani? E ceva mai bun in bani astia?

Răspuns Câştigător
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Şi eu l-am comandat şi trebuie să ajungă deci nu pot să-ți spun decât ce scrie pe net.
Şi eu am fost destul de indecisă dacă să-l iau sau nu. Poți să-ți cumperi un Samsung Galaxy J7(2017), Xiaomi(cam orice model), poți să-ți iei iPhone(depinde ce mmodel găseşti la banii ăia), Allview nu prea ți-aş recomanda după spusele unor prieteni.
Review-urile lui sunt ok, un dezavantaj fiind bateria care nu durează atât de mult.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai telefon deloc si ai nevoie, bineintels ca merita sa dai banii!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mate 10 Lite era vreo 1300 parca la oferta mai zilele trecute. La scorul asta, e excelent. In alta ordine de idei, daca vrei sa mai economisesti citiva lei, poti sa te arunci la un Xiaomi Mi A1. Ar mai fi Honor 7X si Moto G5S Plus.

| micaanonima a răspuns:

Îți garantez eu că merită, părinții folosesc Huawei-uri de mult timp și toate sunt bune.P.S. acum au p10 lite