| cimment666 a întrebat:

Vroiam sa va cer niste pareri/sfaturi despre smartphone-ul Nokia Lumia 520. Vroiam sa stiu cat de greu este cu navigatul pe el, sa spun asa, adica mai strict, ce ma intereseaza mai mult sunt : jocurile, muzica, si internetul. Am citit undeva ca este destul de dificil cu acest telefon la categoria muzica, chiar daca el are un spatiu de stocare de 8GB, ii poti adauga si card, si ce voiam sa aflu este cat de usor este sa pui muzica pe el, pentru ca, dupa cum va spuneam am citit undeva ca este dificil sa pui muzica, adica trebuie sa te conectezi cu un anumit program, Nokia Suite, sau ceva de genul la un PC, si asta doar ca sa iti pui un ton de apel, o anumia melodie, in afara de cele pe care le are el, adica mult mai dificil ca pe Android, doar selectezi melodia si ii dai "setare ton apel", poti sa iti creezi propri lista de redare unde iti poti pune melodiile dupa propriile preferinte, nu doar in mod alfabetic si etc. Legat de aplicatia Xbox games, unde telefonul ofera o gama larga de jocuri, trebuie sa fii conectat la internet in permanenta pentru a o folosii? Sau te poti juca mereu, fara internet. Iar o ultima chestie ar mai fii meniul principal cu live-title-uri, adica, daca telefonul este rosu, spre exemplu, si meniul acela este pe culoarea rosie, si ma intrebam daca se poate schimba. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Seby1994 a răspuns:

Din cate stiu mere bine netu pe el. culoarea meniului se poate schimba