| danutzcramu54 a întrebat:

Salut ziceti si mie telefoane cu touch la 450-600 lei bune?

5 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Ai avea Allview A5 Duo.
Are procesor dual core, ram de 512 mb si android 4.2. E foarte bine optimizat, nu mai ai lagul ala in meniu care era prezent pe modelele precedente.
Costa 549 de lei la eMAG si transportul e gratuit.

| Rebbbeca a răspuns:

Allview P5 mini.
Firma este una romaneasca, iar telefoanele sunt chiar foarte-foarte bune.

| Mihaela2710 a răspuns:

Sal. Te-as sfatui sa intri pe eMAG si sa-ti alegi criteriile dupa care ai vrea sa-ti iei telefonul.
Din propria experienta eu zic sa iti iei din marca Nokia, Samsung sau LG. Astea-s cele mai rezistente.
Cel mai dragut telefon, bun pentru ascultat muzica si facut poze este, dupa parerea mea, HTC Desire 200. este cam 659 de lei. Dar merita.
Samsung sunt telefoane ieftine cu tona numai intre pe site, unde ai si parerile cumparatorilor. happy Sper ca te-am ajutat in cautare... big grin