| FuNNy121431 a întrebat:

Am ecranul spart la telefon ( iph 4 ) si au inceput sa mi cada bucatele mici din ecran, cioburi, ce sa fac sa nu mai cada? Ca nu as vrea sa le iau, au ajuns aproape pana la camera din fata, e spart sus in stanga, mi s a luat un ciob la camera si mi aparut o linie dreapta care se aprinde cand e pornit telu si cand umblu pe el, ce fac sa nu imi mai cada cioburile? M am gandit sa lipesc cu ceva laughing), spuneti mi si voi
Funda si vot

1 răspuns:
| Grigorica_Florin_2000 a răspuns:

Puneți folie pe telefon... Mai bine îți pui golie de sticla... E mai resistenata