| Du_Di_1989 a întrebat:

Salutare. Am gasit o oferta la un A5 2017 la cineva si e sigilat cu factura ...bla bla... este luat de la Orange si vreau sa stiu daca este deblocat. Cum aflu fara sa il cumpar, deoarece sunt pe Vodafone!

3 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Il intrebi pe el daca este liber de retea, daca el zice ca da, il pui sa il desfaca si sa ti probezi cartela, si numai dupa ce vezi daca este liber de retea ii dai banii pe el!

| GeorgeBerbec a răspuns:

Il intrebi pe el, altfel de ce l-ai cumpara daca nu ai stii tot despre el? SI il incerci de fataa cu cumparatorul

| Bula a răspuns (pentru GeorgeBerbec):

... Poate ai vrut sa spui: "de fata cu VANZATORUL" happy