| Jipa95 a întrebat:

Salutare! Am observat, de curand ca mi-au aparut pe ecranul telefonului (un iphone 7) 2 pete mici de culoare verde care se disting pe display numai cand este afisata culoarea neagra. Sunt sigur ca ar fi o problema cu display-ul, dar ce poate fi? Seamana intr-un fel cu burn in-ul de la sAmoledurile de la Samsung? Detin telefonul de nou, de aproape 2 ani, deci mai are garantie. Daca aveti idee despre ce vorbesc, lasati-va parerile aici

1 răspuns:
| outsidethebox a răspuns:

Asa si este, pixelii s-au stricat in acele zone, du-te la service cu el!
Baftă!