| ciuaua a întrebat:

Salutare am si eu o rugaminte la care ma poate ajuta am mai postat aici intrebarea asta si am rezolvat-o dar... in timp a aparut iar. Detin un Samsung Galxy s3 mini nou libera retea de 1 luna maxim cumparat de nou ..prima oara cand l-am cumparat mi-a mers Magazin Play dupa care au inceput erorile am dat un reset la tel iar a mers dupa care acum face la fel eroarea este Magazin play s-a oprit sau google play s-a oprit asa imi spune cand vreaau sa intru in aplicatie si ma scoate automat din ea...ce sa fac? VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| Raptorz a răspuns:

Daca l-ai cumparat recent ai garantie minim 1 an...
Du-te la magazinul de unde a fost cumparat telefonul si o sa te despagubeasca.