| anonim_4396 a întrebat:

Am o poblema serioasa!
De curand de o saptamana mi-am cumparatul noul Samsung galaxy s4 ieri cand sa intru pe magazin play mi-a aparut magaxin play s-a oprit
si dupa niste erori sad
cand vreau sa intru in magazin play imediat imi iasa automat!
am incercat sa sterg datele aplicatie si tot degeaba sad
va rog ajutati-ma ofer funda
daca nu m-am facut inteles puteti sa imi cereti mai multe detalii

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cont pe Google?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Dap am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dăi resetare la telefon, ca din fabrică.
Dupa ce resetezi telefonul, faci un cont la GooglePlay si vezi atunci daca merge!

Tu ai internet pe cartela?
Sau ai Wi-Fi in casă?
De unde ai cumparat telefonul?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi că dacă dai resetare la telefon, pierzi tot ce ai in el acum!
Salveaza pe ceva, si dai resetare.

Daca mai ai garanție te duci cu el sa vada ce problemă are de nu merge GooglePlay.
Sau te duci la un specialist care știe.
Faci cum vrei!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dal dracu nu am drum sa-l duc acuma il las asa momentan