| L0ly a întrebat:

De ceva timp nu mai pot sa intru pe Magazin Play. Daca intru in aplicatie, se inchide intr-o secunda iar apoi telefonul este bombardat de erori ca: procesul.google.gapps s-a oprit sau magazin play s-a oprit. Pe langa aceste erori, telefonul nu raspunde la comenzi si se misca ingrozitor de greu. Detin un Samsung galaxy s4. Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

1 răspuns:
| Flory124 a răspuns:

Salut! ...incearca sa verifici antivirusul telefonului(daca il ai) si sa scanezi memoria poate il ai virusat.

Daca nu merge cu antivirusul, iti recomand sa il duci la reparat sau la o persoana specializata

Sper ca te-am ajutat

PS: daca iti iei un antivirus pentru telefon iti recomand AVG-ul; la mine si la mai multi prieteni ne merge perfect