| Live4Ride a întrebat:

Salutare. Am un note 4 si de azi a inceput sa se activeze singur internetul si wifi ul... le dezactivez si iar se activeaza. Wifi ul se activeaza chiar daca am tel pe modul avion... am indstalat un spy mobile dar apoi l-am dezinstalat...

1 răspuns:
| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

Incearca sa ii dai un Hard Reset... Volum sus + Buton de pornire + Buton Home. apoi de duci la clear cache si dupa la reset, in acelasi meniu. Ar trebui sa isi revina.