| InF3CT a întrebat:

Salutare.Am un telefon Samsung SGH-P910 si este codat in italia.As dori sa il decodez sa mearga pe alte cartele.Se pricepe cineva? Promit sa dau funda toata viatacrying(

2 răspunsuri:
| InF3CT explică:

Depinde pe ce telefonie e blocat telefonul. Daca e pe TRE(3) nu poti face ninic.Insa daca e pe Wind sau Vodafone se poate debloca. Poti gasi si pe net coduri de deblocare

| MariaIooana a răspuns:

Paii..trebuie sa mergi la un magazin din orasul tau. Si ti-l decodeaza imediat. Nu iti ia mult. happy Sper ca te-am ajutat.