| SoRyN007 a întrebat:

Salutare.
Am un telefon ZTE Tania Black si nu stiu ce se intampla cu el de isi da aproape tot timpul restart cand umblu pe el si cand scriu sms imi rewine automat la meniul principal si nu pot sa scriu.
Tin sa mentionez ca telefonul este luat de 1 saptamana de la Emag astept raspunsuri dau Funda! Ms.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Incearca sa faci un hard reset ca aici:
http://www.hard-reset.com/zte-tania-hard-reset.html
Daca face la fel, este in garantie, in cele 30 zile si poti sa-l dai inapoi, sa-l repare sau sa-ti dea banii, sau iti alegi alt model. Nu sta cu el asa.