| mrfirehands a întrebat:

Salutare, as avea o intrebare legata de achizitionarea unui telefon in rate de la Orange.
Am observat pe site cand aleg un telefon scrie rata lunara si abonamentul de 15, 20, 25 de euro/luna.
Eu am abonament de 20 de euro, asta inseamna ca nu pot achizitiona un telefon care se incadreaza la abonamentul de 25 euro?
Ar trebui sa reinnoiesc abonamentul pentru asta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, clar trebuie sa schimbi abonamentul la 25 euro daca vrei ca rata sa fie mai mica

poti cumpara si la abonament de 20 euro dar dai mai mult la telefon

| mrfirehands explică (pentru suntserios):

Aaa deci, daca eu am de 20 de euro pot sa cumpar un telefon care intra la abonamentul de 25 de euro doar ca rata o sa fie mai mare?

| suntserios a răspuns (pentru mrfirehands):

Probabil