| VladVladutz23 a întrebat:

Aş vrea să ştiu : Cu ce vine Samsung Galaxy Ace Onyx Black de la emag.ro (http://www. emag.ro/telefon-mobil-Samsung-s5830-galaxy-ace-onyx-blac k-103047/pd/EWG97BBBM/) pe lângă telefon?

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Card 2gb + adaptor, incarcator + cel auto primit cadou, capac de rezerva alb, cablu usb. Nu contine si casti pentru radio.cel putin asa zice o clienta.vine fara flash ceea ce inseamna ca nu ai reclame flash, youtube sau alte video-uri.
PUTETI INSTLA DIN GOOGLE PLAY BROWSER-UL SKYFIRE. ARE INCORPORAT FLASH

| VladVladutz23 explică (pentru Baton):

Nu mi se pare rău. Mulţumesc pentru răspuns.

1 răspuns: