| bitza2000 a întrebat:

Salutare.Aş vrea să ştiu şi eu cât costă Samsung Galaxy S3 la abonament şi la liber ..Mulţumesc anticipat, scuzaţi categoria dar vreau un răspuns mai rapid.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns rapid despre telefoane, la Dragoste si sex? Poate te mai gandesti! Numai bine.

| AdkVodka a răspuns:

La abonament depinde iar la liber in jur de 16-17 milioane. Dar daca il iei furat il gasesti si la 10 milioane daca ai pe cineva care se ocupa cu asa ceva nu ezita laughing