| anonim_4396 a întrebat:

Hei.As vrea sa stiu cat costa un Samsung Galaxy S2 la liber si la abonament si la fel cat costa iPhone 4S la liber si la abonament?

Răspuns Câştigător
| paaauul a răspuns:

SAMSUNG GALAXY S2 :
Liber-1.595 RON - 2.545 RON
Abonament-35.84 euro/luna si cand semnezi abonamentul mai dai 150 de euro pe telefon
IPHONE 4S :
liber-1.429 RON - 3.134 RON
abonament-49 euro/luna si cand semnezi abonamentul mai dai 179 de euro pe telefon... sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Un Samsung galaxy S2 la liber este 409 Euro, iar la abonament nou 126, 66 EUR.
Un Iphone 4S uite aicia http://www.orange.ro/iphone/abonamente.html funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S2 la liber la cosmote 1999 lei dar il poti gasi si pe la 1800-1900 lei ca de eexemplu pe telefonultau.eu
iar la abonament... depinde de retea. ca de ex pe cosmote cu smart xxl il gasesti la 300 ron.
cat despre iphone... de 16g 2600 lei, 32g la 3200 lei, iar de 64g la 3500 lei.
iar la abonament iarasi depinde de retea. la cosmote il gasesti de la 700 ron in sus. sper ca am fost de folos.

| CrazyAnswerxx a răspuns:

Un Samsung galaxy S2 costa in jur de 23 de milioane si un iPhone costa 10 lei la un magazin special si sunt cool apropo