| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, azi am reinstalat windowsul dupa instalatea placi de baza, procesorului si a placi video am instalat si driverele audio totul a decurs perfect. Dar nu stiu de ce nu imi merge sunetul, jos in dreapta imi apare acel difuzor cu X(rosu), daca dau click pe el si dau next apare ceva in genul
http://www.upload-image.info/img-53837c361e64e.html
Ma puteti ajuta va rog!

2 răspunsuri:
| Vlad2013 a răspuns:

Vezi daca ai pus bine mufele de la boxe si daca da intra in device manager si uita-te la driver-ele de internet daca sunt instalate corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Vlad2013):

La mufe nu am umblat. Pana sa reinstalez windowsul mergea. Dupa instalare nu a mai mers si chiar nu am umblat la mufe. si da sunt instalate corect drivele.