| promaxkiller3 a întrebat:

Am si eu o intrebare.La instalatea Windows 7(USB) imi apare setup is starting(dupa ce am completat limba). Inainte am mai reinstalat windowsul tot de pe USB si a mers.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YCTeLIFG3Xo
Nu ca n-ai sti, dar poate ai omis ceva. Vezi sa faci stick-ul "ok" si sa fie o sursa de incredere de unde iei windows-ul.

| promaxkiller3 explică (pentru CM7YRE):

Inainte instalam win 7 32 bit dar am vrut sa incerc 64 bit. poate fi de la biti? PS:cand am facut cu 32 bit a mers

| CM7YRE a răspuns (pentru promaxkiller3):

Dupa cum ai descris situatia, nu iti booteaza. Asa ca cel mai probabil e ca mine. Daca ar fi de la ce zici tu ti-ar da alt mesaj.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Formatraza disk C

Fă doar o partitie. Doar unde sa pui Windows ul.

| CarcotasulVesel a răspuns:

E clar ca ai o problema hardware
sau stick-ul s-a ***... se mai intampla, incearca sa il refaci