| Ervin12 a întrebat:

Salutare băieți! Această întrebare este pentru cei pricepuți de pe discord! Vreau să pun un server, pe disboard, și îmi zice "Your server is too Young to be can uploaded on disboard!" Îmi puteți zice ce să fac ca să îl Pot pune?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa ai habar de limba engleza, in primul rind. Daca aveai, nu ai fi pus aceasta intrebare. Ia mai citeste odata ce iti zice, eventual foloseste Google Translate daca esti atit de lemn, apoi zi-ne ce intelegi din aia.

| Ervin12 explică (pentru GabiDumitrescu):

Salut Gaby! În primul rând știu engleză, că sunt clasa a Vlll-a, si sunt pe primul loc la Engleză! Aia tradus, însemnă că serverul tău este prea tânăr, ca să îl poți pune pe Disboard! Dar eu întrebam de ce îmi dă asta? Că în trecut mergea, și numai scria prostii de genu! Și am întrebat să văd dacă vreun expert știe! Seară frumoasă!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ervin12):

Mdah, stii engleza dar traduci mot-a-mot. Serverul abia i-ai dat drumul si nu te lasa din cauza de spam la greu, de aia.

| Ervin12 explică (pentru GabiDumitrescu):

A ok! Deci să las vreo câteva zile, fără să încerc să îl public?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ervin12):

Mai lasa-l, adu useri prin alte surse, apoi incearca din nou.