| Metin20 a întrebat:

Salutare baietii si fete. Sa incep cu inceputul acum cateva lunii am primit cadou un telefon de la matusa mea telefonu l.am primit nou in cutie doar ca il folosise verisoaramea 1 zi... Si S.a logat cu contul ei de Microsoft... Am uitat sa spun telefonul este Microsoft nu Nokia Lumia cu Microsoft doar Microsoft simplu cu w10 frumos se misca perfect... Doar ca... Verisoaramea e mica si a uitat mailu si acum imi cere reactivarea contului si imi cere parola de mail la contu de Microsoft... Am uitat sa spun ca matusamea si verisoaramea sunt din germania deci nu pot sa o intern cum a facut sa se logheze... Si eu m.am chinuit mi.am facut un cont de Microsoft iar acum nu stiu sa ma deconectez de pe contu lui... Si de ex. Cand intru in magazin play imi cere activarea mailului ei... Dar tot ce imi zice este sa scriu parola dupa imi da am uitat parola si mai jos scrie conectare dar in rest nici un buton de deconectare nimic... Va rog ceva cam cum sa fac sa ma deconectez sau daca puteti sa imi spuneti cum dau rr la setarile din fabrica ca nici asta nu gassed telefonu e fain cu w10 dar are meniul ciudat si setarile lafel si ma cam bate tehnilogia asta. Dau funda si tot ce se poate la primul raspuns ce ma ajuta happy Imi cer scuze pentru numele de metin20 contu e de cand aveam 12 ani...

2 răspunsuri:
| Baiatul1307 a răspuns:

Ce spui acolo, romana te rot

| Baiatul1307 a răspuns:

Rog*