| floreaoka a întrebat:

Salutare, cat m-ar costa sa inlocuiesc porturile si motorasul de vibratie la un HTC one m8?

2 răspunsuri:
| Liviumoisiuc583 a răspuns:

Destul de mult aproximativ 100 $

| CuriousStuff a răspuns:

Avand in vedere ca ultima data cand am verifica singurul service care repara HTC one-uri era in Polonia (cel putin acolo e cel avizat si reparau pe aza de garantie) cred ca o sa te coste destul de mult daca nu mai ai garantie. Regenersis (sediun in Bucuresti) are contact direct cu service-ul din polonia si poti sa intrebi, desi s-ar putea ca nici ei sa nu stie pentru ca ei trimit telefonul si abia dupa ce e acolo cei din polonia spun cat o sa coste. Dar un pret aproximativ cred ca ar putea sa-ti dea.